Оглас од претпријатие Објавени: јан. 08 2021 08:09

Se prodava stan 60m2 na Plostad (prodadeno)

Објавени: јан. 08 08:09
Прегледи: 145
Se prodavaat 2 apartmani so zaednicki vlez, so 2 posebni toaleti, spremni za ziveenje ili izdavanje na Booking.
Edniot apartman ima plus mini kujna i terasa koja gleda kon plostadot.

Stanot e na 4ti sprat vo zgrada so lift.
Apartmanite se kompletno moderno uredeni, so 3 vlezni blindor sigurnosni vrati.


Za povekje informacii: 070 742 504


Centar / Ul. Makedonija / Nikola Vapcarov / For Sale / Plostad /
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации