Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava stan kaj Univerzalna-Centar

1 285 ЕУР

Се продава од: Petre Petre 04 окт. 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava trosoben stan od 71 m2 , vo ulicata kaj Zlaten Klas .Na 4 kat od 5 kata, na sekoj kat ima po 2 stana..
Stanot e so dnevna, kujna, tarpezarija, 2 spalni sobi, banja i gostinsko wc, 2 terasi ( malata terasa e zatvorena so roletni )
Stanot e so sopstveno parno greenje
I ima solaren sistem

BEZ AGENCII
Lice za kontakt Petar 078 204 811
Petre Petre
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации