Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 07 мај 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
Se izdava namesten stan kaj Soboren Hram od 56m2 1 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО КОМЛЕТНО НАМЕСТЕН, 154М2 НА 1 КАТ ,СО ЛИФТ ,ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА,СО 4 КЛИМИ,3 СПАЛНИ СОБИ,ГОСТИНСКО ВЦ,ДВЕ БАЊИ,ГОЛЕМА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА ,КУЈНА СО ПРИРОДНА ВЕНТИЛАЦИЈА И ТРИ ТЕРАСИ-ЛОЃИИ.НАМЕШТАЈОТ НЕ ВЛИЈАЕ НА КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА.

ШИФРА.2095
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695


Skype:
0

WhatsApp:
+38975255695
Leaflet
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 0 МКД
STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации