Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se Prodava Stan Vo Novo Lisice

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 31 јул. 17:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR 1 000 ЕУР
Kompletno Ureden Stan vo Centar Kapishtec 450 ЕУР
Se iznajmuva ODLICEN Stan vo Centar MVR 500 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 270 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo Novo Lisice Reonski Centar
Delumno Ureden So Kujna i Vgradeni Plakari
Kat 2 Balkon Orientacija Sever Centralno Parno
Zasebna Spalna Gradba na (PUIG) 2014 god.
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Moderno Ureden Odlicna Lokacija Vo Centar 350 ЕУР
Moderno Ureden Stan vo Karpos City Tower 270 ЕУР
Kompletno Ureden Stan vo Centar 240 ЕУР
       Se Prodava Stan Vo Centar Katolicjka Crkva 59 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации