Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo centar 42m2

0 МКД

Се продава од: Angelko 31 мар. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava stan vo novogradba na ul.29 Noemvri br.49, Skopje. Stanot e na kat 1 br.4, so povrsina od 42m2, terasa so povrsina 3m2 i parking prostor br.9 na prizemje so povrsina od 13m2.
Angelko
070246885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации