Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

35 000 ЕУР

39 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 10 мар. 16:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата

LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM SKY CITY 350 EUR
TROSOBEN STAN VO KOZLE MIN ZA EKONOMIJA 94 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR RAMSTOR 300 EUR
DVOSOPBEN STAN OD 50m2 VO KOZLE 1 050 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
IMPULS AGENCIJA PRODAVA DVOSOBEN STAN OD 41M2 VO KISELA VODA NA UL. DIMO H. DIMOV, VO RELATIVNO NOVA ZGRADA, 7-8 GODINI STARA.
STANOT E NA VISOKO PRIZEMJE I SO UBAV RASPORED (RACIONALNO ISKORISTEN PROSTOR) DVEVNA SO KUJNA I TRPEZARIJA,ODVOENA SPALNA, TERASA.
VO CENATA VLEGUVA GRATIS PARKING PROSTOR POZADI ZGRADA
CENA 35 000EUR
KONTAKT DEJAN IMPULS AGENCIJA
075/424-130
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAPISTEC KAJ ZEBRA 350 EUR
SE IZDAVA MODEREN TROSOBEN STAN VO MICURIN 270 EUR
67m2 STAN VO AERODROM PO POVOLNA CENA 64 000 EUR
 78m2 STAN VO CENTA DEBAR MAALO 1 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации