Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN STAN 60m2 VO KISELA VODA

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 апр. 14:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - РАСАДНИК.

ПОВРШИНА 60 М2
3 СОБЕН
6/7 КАТ СО ЛИФТ
ТЕРАСА
4 ГОДИНИ СТАРА ЗГРАДА
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН

ЦЕНА 60 000 ЕУР

ШИФРА А15
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Кон почеток