Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLOSTAD 78M2

1 282 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 дек. 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID 132M2 ANEX 1 100 ЕУР
STAN NA ILINDENSKA 79M2 1 100 ЕУР
NEOPLANI MNOGU POVOLNO 0 ЕУР
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 89M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 68m2+10m2 terasi+7m2 podrum na 4 od 5 kat so parno i lift cena 100.000evra sifra 4381
kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR GZID SPROTI VLADA 85M2 1 050 ЕУР
Stan od 66m2 vo Centar pozadi eu 0 ЕУР
CENTAR UL MAKEDONIJA 112M2 1 300 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 77M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации