Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PREKRASEN STAN 163m2 VO CENTAR

154 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 апр. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА ПРЕКРАСЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА.

ПОВРШИНА 163 М2
3 СПАЛНИ, 2 ДЕТСКИ СОБИ И ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА
2 КУПАТИЛА И 1 ГОСТИНСКО WC
2 ТЕРАСИ И ОСТАВА
КАТ 2/4 СО ЛИФТ
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОИСТОК
ГОДИНА НА ГРАДБА 2000

ЦЕНА 154 000 ЕУР

ШИФРА А19
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Кон почеток