Објавени: септ. 03 2015 08:10

PRODAZBA NA STANOVI SO IMOTEN LIST

Објавени: септ. 03 08:10
Прегледи: 71
Prodavam stanovi so imoten list na ul. 11 oktomvri pozadi bilna apteka vo centarot na gradot, stanovite se 34m2, 51m2, 82m2 i 92m2, i odma vselivi

Cena po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации