Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN PROSIREN STAN VO CENTAR

300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Unik 01 апр. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се изнајмува двособен проширен стан во Центар, 81м2 на 12 кат со лифт. Со централно парно греење.

300 евра месечна кирија.

Unik
Посредување при купопродажба и изнајмување на станови
Посетете ја нашата продавница
Рајко Жинзифов Прикажи на мапата
070641311
Leaflet
Unik

Unik

6 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации