Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 48m2 vo Centar

0 ЕУР

Се продава од: Meri 09 мар. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава стан во Центар до Билна аптека, градба 2006, 48м2 празен 65.000 евра или наместен 75.000 евра. Подземна гаража 7.000 евра.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации