Оглас од претпријатие Објавени: мар. 08 2016 08:19

Stan od 48m2 vo Debar Maalo

ЕУР

Објавени: мар. 08 08:19
Прегледи: 72
Се продава стан во Дебар Маало, 48м2, двособен, нова градба, вселива за еден месец.
Станот се наоѓа на втори кат во зграда од четири ката, има една спална, дневна, кујна, купатило.
Во самата зграда има подземна гаража со што е обезбеден паркингот.
Цена - 1.200 евра за еден метар квадратен
ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации