Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI NOVOGRADBA VO CENTAR

1 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 апр. 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Kuka i rabotilnica kaj Cardak 410 000 ЕУР
Novogradba Porta Aerodrom 1 100 ЕУР
2 soben stan vo Karpos 3 City Mall 1 050 ЕУР
PROMOTIVNO  NOV DUPLEKS VO DEBAR MAALO 128m2 99 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ НОВОГРАДБА ВО ЦЕНТАР, ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА БАНКА.

-45 М2, 2 СОБЕН, КАТ 3ТИ И 4ТИ, СО ТЕРАСА, ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕРОИСТОК
-46 М2, 2 СОБЕН, КАТ 3ТИ И 4ТИ, СО ТЕРАСА, ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕРОИСТОК
-67 М2, 3 СОБЕН, КАТ 4ТИ И 5ТИ, СО ТЕРАСА, ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОИСТОК

*СО СЕНДВИЧ ЅИДОВИ, ОДЛИЧНА ИЗОЛАЦИЈА
*ГРАТИС КЛИМА УРЕД ЗА СЕКОЈ КУПЕН СТАН
*ВСЕЛИВИ ЗА 2 МЕСЕЦИ

ЦЕНА 1150 ЕУР/М2 - СО ВКЛУЧЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ

ШИФРА А14
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Novogradba stanovi vo Premium Residence 0 ЕУР
Eliten kompleks so bazeni 12km od Centar 420 000 ЕУР
Deloven prostor dukan 85m2 Novo Lisice 65 000 ЕУР
Stan vo naselba Ilinden 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации