Објавени: авг. 12 2015 10:32

Stanovi so predimoten list vo Centar

Објавени: авг. 12 10:32
Прегледи: 67
stanovite se vo gradba i se so dozvola za gradba.ima najrazlicna golemina.stanovite se vo zgrada so lift i samo dva stana na sprat.ima obezbedeno i parking plac na sopstven imot.javete se i dojdete da se dogovirime.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации