Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STROG CENTAR STAN 69m2 KAJ GRADSKA BOLNICA

66 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 22 јан. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Se Izdava stan kompletno namesten 72 m2 Kisela Vod 230 EUR
Ubava kuka 240m2 vo PRZINO 0 EUR
MODEREN STAN KAJ ZOOLOSKA SO 1 SPALNA 60M2 250 EUR
Stan so edna spalna 50m2 vo Centar 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР, ВО БЛОКОТ ДО ГРАДСКА БОЛНИЦА. СТАНОТ Е СО ПОВРШИНА ОД 59 M2 +10m2 ТЕРАСА. СТАНОТ РАСПОЛАГА СО 1 СПАЛНА, ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, ТОАЛЕТ. ПОЗИЦИОНИРАН Е НА 2-РИ СПРАТ БЕЗ ЛИФТ.
СТАНОТ ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ АДАПТИРА И ДА СЕ ДОБИЕ ВТОРА СПАЛНА.
ЦЕНА:66.000
ШИФРА: 1659Ц
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
LUX STAN 1 SPALNA NA VODNO SO GARAZA 300 EUR
Se iznajmuva luksuzno opremen stan 100m2 na VODNO 0 MKD
Kompletno namesten stan 55m2 kaj City Mall 1 200 EUR
Nov apartman 40m2 na Vodno 310 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации