Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 апр. 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 49 000 ЕУР
ODLICNO OPREMEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 370 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO KOZLE 25 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 75 M2 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан позади Универзална сала со површина од 67 м2 на 3-ти спрат со лифт во зграда од 2006 година.
Истиот располага со 2 спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, бања, остава која е наменета за гостински тоалет и тераса.

Цена: 75.000 еур

Шифра: ПС 8712
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ MVR 350 ЕУР
NOVI STANOVI VO CENTAR 1 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA ULICA  MAKEDONIJA 260 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации