Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan deloven prostor vo Centar

1 050 ЕУР

Се продава од: Mirche 08 дек. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во Центар на улица Пролет бр.14 на кат 2 со површина 55м2 , тераса 2м2 и подрум 8м2.
Станот е комплетно реновиран во 2011 и тоа нови : врати , алиминиумски прозори , кујна , бања , паркет , плочки , плафон , зидови , изолација , водовод , канализација , електрика .
Станот е ориентиран на југозапад и гледа во Веро Центар , има две паркинг места обезбедени пред зграда со договор .
Звучната изолација е одлична бидејќи има зидови од полна тула со дебелина 40см према соседите и буквално ништо не се слуша .
Станот може да се користи и како деловен простор ,во влезот има 7 адвокати.
Непосредна близина до градинка, основно школо , трговски центар , спортски терени итн.
Цена 1050e/м2.
Постои можност за замена за плац во околината на Скопје со доплата.
Телефон за контакт 075360353.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации