Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ KATOLICKA 81m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Денес 11:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2 0 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА КАТОЛИЧКА 77М2 СТАНБЕНА ПОВРШИНА И 4 М2 ТЕРАСА/ЛОЃИЈА,НА 4 КАТ НЕ Е ПОСЛЕДЕН,ИМА ЛИФТ ,ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ,СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ГОЛЕМА ДНЕВНА СО КУЈНА,ГОСТИНСКО ВЦ И БАЊА.СЕ ПРОДАВА СО ВГРАДЕНА КУЈНА.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ШИФРА.2090
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации