Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ YJP

64 000 ЕУР

Се продава од: Сања 16 септ. 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Комфорен двособен стан со голема дневна и можност за преградување на уште една соба. 64м2 внатрешен простор,две тeраси со вкупна површина 11м2,подрум 5м2, деловен простор заеднички со сите станари од влезот со заеднички имотен лист, кој се издава на Шипад и нема месечни трошоци кон влезот,бидејќи од киријата за деловниот простор се подмируваат.Чист со имотен лист и подмирени месечни трошоци.
Има дневна,посебна кујна,купатило и две тeраси,подрум и деловен простор заеднички со станарите од влезот.

Станот се наоѓа кај Амулантата на МВР на ул.Пролет во Центар.

Истиот е на југоисточна страна.

Станот не е реновиран.
На 3ти кат, од 4 ката без лифт
Сања
070248930
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации