Оглас од претпријатие Објавени: мар. 16 2022 09:49

Stan na Vodno od 51m2

Објавени: мар. 16 09:49
Прегледи: 811
ID7761A

Се продава стан на Водно во мала зграда со вкупна површина од 51м2.

Станот е лоциран на 2ри кат има северна ориентација и располага со: Дневна соба со кујна и трпезарија, една спална соба, бања и тераса.
Греењето е регулирано со приватно парно на струја и инвертер клима.

Заедно со станот следуваат и паркинг место во подземна гаража и подрумска просторија.Apartment for sale in Vodno in a small building with a total area of 51m2.

The apartment is located on the 2nd floor has a North orientation and has: Living room with kitchen and dining room, one bedroom, bathroom and terrace.
Heating is regulated by private heating and inverter air conditioning.

Along with the apartment come a parking space in an underground garage and basement.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации