Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan nasproti Vlada od 84m2

98 000 ЕУР

Се продава од: Slavica Денес 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 84m2 od koi 9m2 balkon i logia .
Se naoga sproti vlada na mirna lokacija. Stanot se sostoi od hodnik ,dnevna , trpezarija i kujna, 2 spalni, kupatilo i poseben mal toalet . Se naoga na 3ti kat, vo zgrada od vkupno 15 stana bez lift . Priklucen e na gradsko parno greenje. Parking za vozila za stanarite e previden so POC nalepnica po sklucen dogovor so pretprijatieto . Na stanot mu pripaga i podrum od 14 m2 (so prozor kon ulica )
Slavica
 
075330641
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации