Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN NOVOGRADBA VO TAFTALIDZE 1

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 12 дек. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
СЕ ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1, КАЈ ГИМНАЗИЈА НОВА.
ПОВРШИНА 63 М2
1 СПАЛНА СОБА
8/9 КАТ СО ЛИФТ
ТЕРАСА
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР

ЦЕНА 60 000 ЕУР СО ВКЛУЧЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ

ШИФРА М04
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Кон почеток