Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NOVOGRADBA VO VLAE

930 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 04 фев. 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
BARAKA SO PLAC VO NOVO LISICE 125 000 ЕУР
STANOVI NOVOGRADBA VO CRNICE 75 500 ЕУР
4 SOBEN STAN NOVOGRADBA NA VODNO 1 150 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOV NENAMESTEN STAN VO KARPOS 1 220 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА ВО ВЛАЕ.

ПОВРШИНА 80М2
4 СОБЕН
КУПАТИЛО И WC
ТЕРАСА
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ
2/3 КАТ
ПОДЗЕМНО ПАРКИНГ МЕСТО И ПОДРУМ

ЦЕНА 930 ЕУР/М2 СО ВКЛУЧЕН ДАНОК

ШИФРА С60
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Кон почеток