Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NOVOGRADBA VO VLAE

930 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 04 фев. 16:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
MAGACINSKI PROSTOR VO TAFTALIDZE 2 300 ЕУР
PLAC VO NOVO LISICE KAJ STARIOT RAMSTOR 150 000 ЕУР
Stan vo gradba 52m2  2 spalni sobi Debar Maalo 1 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR KAJ GRCKA AMBASADA 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА ВО ВЛАЕ.

ПОВРШИНА 70 М2
3 СОБЕН
1/3 КАТ
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ
ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ И ПОДРУМ

ЦЕНА 930 ЕУР/М2

ШИФРА С61
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO 200 ЕУР
Stan vo Topansko Pole-podrum i garaza 41 000 ЕУР
Se iznajmuva preubav nov stan vo Kapistec-Vodno 210 ЕУР
2 soben stan vo Karpos 1 Zooloska 49 000 ЕУР
Кон почеток