Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 32m2 vo Debar Maalo

41 500 ЕУР

Се продава од: Петар 04 фев. 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Продавам еднособен стан во Скопје на ул.Орце Николов во Дебар Маало, кај Хемпро, површина 32 м2 и 9 м2 подрум
Петар
072/422590
Leaflet
Кон почеток