Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 39m2 vo Kisela Voda do Vero

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 15 мар. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov vseliv stan od 39m2 2,5 soben na 4 od 6 kat so parno i lift cena 46 800 shifra 3248 kon tel070-546-378;078-221-492;02-61-36-558
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID V VLAHOVIC 100M2 1 000 EUR
CENTAR PLOSTAD 45M2 EXTRA CENA 0 EUR
G ZID CENTAR R.DOM 121M2 SE IZDAVA 500 EUR
CENTAR UL.MAKEDONIJA 70M2 SE IZNAJMUVA 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации