Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 46m2 vo Centar

55 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 28 ноем. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava stan kaj pazarce Bunjakovec do Tinex market kompeltno renoviran bez lift .na 4 kat 46 m2
+7 m2 podrum,Zgradata e stara gradba.Bez Agenciski provizzi molam
Zoran
Leaflet
Кон почеток