Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 56m2 vo Porta Bunjakovec

56 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 22 авг. 17:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Kukja vo Radisani so 2 vleza 120 000 ЕУР
3 soben renoviran stan vo Karpos 4 57 000 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo Kapistec 110m2 660 ЕУР
Deloven prostor so izlog sproti TC Skopjanka 60 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во Центар, зградите Порта Буњаковец.

Површина 56 м2
Голема дневна соба, голема спална, одвоен трпезариски дел, засебна кујна, тераса
Бања (реновирана)
Кат 1 со лифт
Ориентација југ - убав чист поглед
Централно парно
Паркет во одлична состојба
-Треба да се реновира кујна, да се сменат прозорци

Цена 56.000 Евра

Шифра Д123
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva nov namesten stan vo Debar Maalo 270 ЕУР
Se iznajmuva prazen stan vo Kapistec za kancelarii 250 ЕУР
Cetirisoben dupleks vo Taftalidze 1 kaj Mlecen 135 000 ЕУР
Novi stanovi vo Singilik 820 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации