Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 59m2 vo Bunjakovec

0 ЕУР

Се продава од: Margarita 14 јан. 17:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Модерен стан за продажба во најатрактивниот дел од градот, со преубав поглед кон Водно. Во мирен дел од центарот на Скопје на само 10 минути пешки од Плоштадот и од Градскиот парк. Одличен за пар или самци (со преградување може да се адапира и за мало семејство). 59м2. Цена по договор!
Margarita
077925268
Кон почеток