Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN OD 72m2 NA LENINOVA

66 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 10 дек. 18:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата

EKSTRA POPUST  NOV STAN CENTAR  51m2 SO 1 SPALNA 53 600 ЕУР
STAN DELOVEN PROSTOR 41m2 CENTAR 50TA DIVIZIJA 165 ЕУР
STAN OD 44m2 VO KARPOS 3 44 000 ЕУР
ODLICEN NOV STAN VO KAPISTEC 66m2 SO 2 SPALNI 82 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan na Leninova 72m2 na 3 kat, polunamesten, 3 sobi, parno, terasa
cena:66000e
lice za kontakt: Aleksandra 078/411653
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата
KUKA VO GRCIJA NA  50m OD MORE 80 000 ЕУР
PREUBAVA NOVA ZGRADA  NEA KALIKRATIA 60 000 ЕУР
OPREMEN DELOVEN PROSTOR ZA IZDAVANJE VO CENTAR 900 ЕУР
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM 280 ЕУР
Кон почеток