Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 73m2 2TERASA 1-KAT DEBAR MAALO ITNO

1 100 ЕУР

Се продава од: MARINELA 20 авг. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
SE PRODAVA STAN OD 73-m2 2-TERASA 1-KAT DEBAR MALO CENA PO DOGOVOR ZA PO VEKE INFO TEL-075-309-418
MARINELA
075-309-418
Leaflet
Кон почеток