Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 73m2 VO CENTAR

0 ЕУР

Се продава од: СОЊА 01 мар. 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава трособен стан во Центар,73м2, ПОГОДЕН И ЗА КАНЦЕЛАРИИ, со имотен лист, парно, подрум 14м2; Цена по договор
СОЊА
070 200 234
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации