Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2022 02:39

Stan pogoden za deloven prostor ili za ziveenje 7033

ЕУР

Објавени: јун. 29 02:39
Прегледи: 306
Убав, целосно реновиран стан со 60м2 станбена површина, на втор кат,и 6м2 подрум, во зграда од четири ката без лифт, на одлична централна локација, во близина на УЈП. Станот располага со пространа дневна соба, кујна, две спални соби, бања. Има ориентација југ – дневна и една спална, и север – втората спална соба.Според локацијата и катноста станот е погоден и за деловен простор, освен за живеење. Приклучен е на централно градско парно греење. Има чист имотен лист.

Цена: 105.000 ЕУР
Опис на линк

Agencija za Nedviznosti Renesans

Agencija za Nedviznosti Renesans posreduva pri iznajmuvanje I kupoprodazba na nedvizen imot vo zemjata i stranstvo.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija za Nedviznosti Renesans posreduva pri iznajmuvanje I kupoprodazba na nedvizen imot vo zemjata i stranstvo.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации