Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan pozadi Univerzalna sala

100 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 19 фев. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA OHRID 62 000 EUR
Plac za zgrada P 5 PK 270 000 EUR
ITNO STAN VO OHRID 80M2 ZA SAMO 55000E 55 000 EUR
PRODAZBA NA GARSONJERI VO KISELA VODA 1 100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Stanot e pogpden , za semejno ziveenje , so dve spalni sobi,dnevna,kujna so terpezarija,edno kupatilo,podrum i dve terasi. za poveke infornacii javete se na tel.072212290.Stanot se naoga na ul.Vladimir Polezinovski br.23-A i se raboti za mala zgrada so samo 9 stana.
Iskra Real Estate
072212290
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
SE PRODAVA STAN NASPROTI VERO-TAFTALIZDE 80 000 EUR
SE PRODAVA PLAC VO SOPISHTE 8150 m2 30 EUR
Se iznajmuvaat dva dukani sekoj po 380e mesecno 330 EUR
SE PRODAVA NOVO GRADBA VO HROM 1 150 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации