Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar do amb. na MVR

Се продава од: Зипет Денес 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
3собен стан: голема дневна, спална, детска/работна соба; бања и гостински тоалет; два балкона; вклучувајќи кујна (кујнски елементи со остров/шанк) остава, вградени плакари и полици; централно парно греење. На трети кат со лифт во зграда вселена од летото 2017г. Цена по договор. Тел. 070 256 265.
Зипет
Кон почеток