Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar kaj Bugarska Ambasada

56 000 ЕУР

Се продава од: Ksenija 06 септ. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е помеѓу Бугарска амбасада и Католичка цркава со паркин простор, трисобен (2 спални и дневна соба со кујна и шпаиз) со 2 големи тераси на 3 кат без лифт во стара Воена зграда. Во непосредна близина има и училиште и градинка за деца. Станот има и подрум од 8м2 и не е реновиран.
Ksenija
070 271851
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации