Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR KAPISHTEC

66 000 ЕУР

Се продава од: ЛИДЕР 16 септ. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
ODLICEN RENOVIRAN STAN VO NAS.KAPISTEC DO T.C ZEBRA !!! VO ZGRADITE SO CRVENA FASADNA CIGLA, KOMPLETNO RENOVIRAN (SMENETA ELEKTRICNA STOLAIJA, PVC-PROZORI,PARKET, SANITARIJA,ISKRECHEN). POSEDUVA 60M2 ORGANIZIRANI SO KOMFOREN DNEVEN PRESTOJ, ZASEBNA KUJNA SO LOGIJA, SPALNA SOBA,BANJA,BALKON!!! POZICIONIRAN NA VIII-MI KAT OD XIII !!!!
POVEKE INFORMACII NA 078-263-435
ЛИДЕР
078-263-435
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации