Објавени: авг. 21 2019 02:23

Stan vo centar na Skopje

ЕУР

Објавени: авг. 21 02:23
Прегледи: 33
Se prodava stan vo centar na Skopje,
do Bugarska ambasada na glavna ulica,
55 m2,
odlicna lokacija,
prizemje,
orientacija Sever - Jug
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации