Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar odlicna lokacija nova gradba

69 600 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Gavrovski 17 апр. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во центар, позади Универзална во близина на Радио-бран. Западна ориентација, нова градба, лифт, централно греење, паркинг простор. Станот е на 2ри спрат, може да се користи и за фирма.
50 квадрати станбена површина, 4 квадрати тераса, 4 квадрати подрум.
1200 евра за квадрат.
Aleksandar Gavrovski
078 425 516
Кон почеток