Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR TOP LOKACIJA 64m2

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Биси Вчера 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во БИСИ - ЦЕНТАР на ул. Златко Шнајдер 6А, веднаш позади Поликлиника Идадија (Млин Балкан).

Станот се наоѓа во нова зграда, на високо приземје и гледа на западна страна. Располага со две спални соби, дневна со кујна и едно купатило. Станот се продава празен.

Цена: 1.250 евра/м2

Повеќе информации на тел: 072 666 596
Биси
072 666 596

Биси

13 Огласи во продавницата
Se iznajmuvaat stanovi BISI KARPOS TOP LOKACIJA -
Se iznajmuvaat delovni prostorii BISI KARPOS -
Premium delovni prostorii -
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR TOP LOKACIJA 64m2 1 250 ЕУР
Кон почеток