Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO DEBAR MAALO PO SUPER CENA

58 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Partner 18 апр. 09:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA UL. MAKEDONIJA 2 000 EUR
NOVO OPREMEN 3 SOBEN STAN KAJ CITY MALL 350 EUR
KANCELARISKI PROSTOR VO BALOMA BJANKA 150 EUR
NOV LUXUZEN STAN VO TAFTALIDZE 2 550 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција продава стан во Дебар Маало, во близина на слаткарница Апче.
Станот е на 2/4 спрат, во мала зграда со по еден стан на спрат.
Располага со корисна површина од 64м2
- 55м2 станбена површина
- 1 спална соба од 20м2 со балкон
- 2 балкони
- кујна со елементи
- купатило
- сопствено парно греење
ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ И ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.
Цена 58 000 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO 300 EUR
RASKOSEN LUXUZEN STAN NA VODNO 550 EUR
SE IZDAVA PROSTOR 140m2 KAJ VERO TAFTALIDZE -
OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD 600 EUR
Кон почеток