Објавени: јун. 24 2022 05:39

Stan vo Debar Maalo Skopje

Објавени: јун. 24 05:39
Прегледи: 2074
Се продава стан во Дебар Маало, Скопје.
Спроти Словенската амбасада
површина: 84m2
број на соби 3,
тоалети 2
комплетно реновиран
центарлно парно греење
паркинг место
подрум 6м2

контакт:
072208231
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации