Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AMARI 11 јул. 13:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата

Stan vo Hipodrom 33 000 ЕУР
Stan vo Karpos 1 kaj policijata 0 ЕУР
Baraka vo Vlae 20 000 ЕУР
Kuka vo Gjorce Petrov 100 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo kozle pozadi Kancona
stanot se naogja na 4/4
Renoviran .
Stanot se prodava namesten so , kujna ,detska so vgradeni plakari biro , i spalna so 2 vgradeni plakari .
Namesten stanot koshta (65000)
Ne namesten stanot koshta (61200)
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата
Stan vo Przino 1 000 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Stan vo Taftalidje 50 600 ЕУР
STAN ZA IZDAVANJE VO KOZLE 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации