Македонски | Shqip | English |

Stan vo naselba Prolet

Се продава од: Stan Вчера 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se prodava stan vo naselba Prolet, pogoden za ziveenje i deloven prostor. Stanot e na prizemje.
Нема посетени огласи
Кон почеток