Македонски | Shqip | English |

Stan vo naselba Prolet

Се продава од: Stan Вчера 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 127 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se prodava stan vo naselba Prolet, pogoden za ziveenje i deloven prostor. Stanot e na prizemje, so podrum i garaza
Нема посетени огласи
Кон почеток