Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO PODNOZJETO NA VODNO PREKRASEN VIDIK

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 23 мар. 00:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

STANOVI VO OHRID RASADNIK 5 780 EUR
EKSKLUZIVEN STAN DO MIDA 300 evra 400 EUR
SE IZDAVA STAN VO KAPSH 4 TRSOBEN 200 EVRA 200 EUR
STANOVI NA MOSKOVSKA SO TRI SPALNI 1 250 EUR
kat-4.3 komotno spalni, dneven prestoj so kujna, 2 kupatila. Celiot stan izleguva na terasi,svetol i odlicen za semejno \iveenje so prekrasen vidik, na tivko i mirno mesto.
Iskra Real Estate
072 212 290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO NASTEL 290 EUR
Stan vo Kisela Voda po ekstra cena 62 000 EUR
Kuka vo Dolna Matka 70 000 EUR
SE STAN VO OHRID NASPROTI LUKOIL  62 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации