Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN VO STROG CENTAR

61 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 07 мај 13:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1140 Огласи во продавницата

ODLICEN NOV STAN 58m2 TAFTALIDZE SO 2 SPALNI 64 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO GRADBA  NASELBA  AERODROM 59 800 ЕУР
SE IZDAVA STAN 35m2 VO CENTAR KAJ SOBORNA 200 ЕУР
STAN VO MICURIN 60 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Stan vo kula gradski zid od 75m2 na 9 kat so parno,lift,edna spalna,so mebel.Cena-61000e
sifra.....8244
Broj za kontakt:
070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1140 Огласи во продавницата
NOV STAN AERODROM  GOLDENART 49m2 2 SPALNI   49 000 ЕУР
PO NOV STAN VO DEBAR MAALO ZA PRODAVANJE 75 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 45M2 KAPISTEC 220 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO KARPOS 3 600 ЕУР
Кон почеток