Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo blizina na Gradski Park

1 150 ЕУР

Се продава од: ks 10 фев. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prodavam stan vo blizina na gradskiot park so povrsina od 82m2, dnevna so trpezarija,dve spalni,vc,banja,i prdprostor so parking mesto na vtori kat
Leaflet
Кон почеток