Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stanovi vo gradba Kapistec

1 170 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 22 фев. 12:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Зграда во изградба - вселива до Април 2019 година
Локација - Капиштец во близина на Т.Ц. Зебра и Клинички центар

Приземје + 4 ката + Поткровје
Лифт

Површина 40 м2
Дневна соба, спална, бања и тераса
Ориентација североисток

Цена 1170 Евра/м2 - со вклучени сите давачки


Шифра Д357-1
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
3 SOBEN STAN VO KARPOS 1 58 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN  VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOVO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
KUKA VO KOZLE KAJ AVSTRISKA AMBASADA 148 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации